hotele

Hotele

Zamki hotelowe

Zamki hotelowe

Programowanie elementów systemu kontroli dostępu realizowane jest za pomocą programatora i oprogramowania zainstalowanego na komputerze w recepcji hotelowej.

Struktura systemu kontroli dostępu bluesystem ma budowę drzewuastą w której możemy wyodrębnić zamki do poszczególnych pokoi, sektory umożliwiające dostęp do wybranych pokoi oraz różne profile użytkownika o konfigurowalnych uprawnieniach.

Karty systemu można podzielić na dwa rodzaje, programujące i otwierające. Karty programujące do których zaliczamy kartę autoryzacji pokoju, zegara, blokująca, kolektora danych i sektora, służą tylko do programowania zamka. Karty otwierające do których zaliczamy kartę budynku, pietra, gościa, master, obsługi i alarmu, służą do otwierania zamka.

Funkcja sali konfekcyjnej pozwala zaprogramować zamek w tryb „normally open”, co umożliwia wielokrotne otwieranie drzwi bez używania karty zbliżeniowej. Po zakończeniu spotkania w prosty sposób można zamknąć zamek, wystarczy nacisnąć klamkę i przyłożyć kartę zbliżeniową.

Raporty dostępne w programie bluesystem pozwalają na kontrolę wszystkich wejść zrealizowanych w obiekcie w funkcji czasu, pokoju i użytkownika. Z raportów uzyskamy informacje kto, kiedy i z którego pokoju korzystał.

Wejście awaryjne każdy zamek marki bluecard posiada funkcję „Emergency lock” która umożliwia szybkie otwarcie zaryglowanych drzwi. Wystarczy nacisnąć klamkę zamka.

oprogramowanie zamków hotelowych

domofon DKKT/DKKM

elektroniczny wyłącznik

rozwiązania dla hoteli

kontroler wejścia

schemat otworowania

Bezpłatny pakiet porad

Tę ofertę kierujemy do każdego nowego Klienta. Dzięki temu bez problemu rozpoczniesz pracę z zakupionym oprogramowaniem dla swojej firmy.

Jak rozpocząć pracę z programem?
Jaka konfiguracja jest optymalna dla Twojej firmy?
Jak obsługiwać bazę danych?

Na te i inne pytania odpowiedzą nasi konsultanci.

Zadzwoń już dziś!

Grupa

Intent Sales - oprogramowanie dla biznesu
IoT technologies
Serwis Kas Fiskalnych
Novitus