Sprzęt POS

Innowacyjny System POS dla Małej i Średniej Gastronomii

System POS STORYOUS to funkcjonalne rozwiązanie, które zaoszczędzi Twój czas i pozwoli skupić się na Klientach.

Oferujemy system POS STORYOUS który powstał jako odpowiedź na potrzeby małej i średniej gastronomii.

Systemy POS odgrywają ważną rolę zwłaszcza w gastronomii, oferowane przez nas systemy POS STORYOUS posiadają wszystko, co umożliwia wygodną pracę w nowoczesnym punkcie gastronomicznym.

● Łatwy w obsłudze
● Przyjazny dla biznesu
● Bezpieczny
● Dostępny z każdego miejsca
● Elastyczny i nowoczesny

URZĄDZENIA POS

Terminale komputerowe POS

Przy wyborze urządzeń do obsługi oprogramowania gastronomicznego należy w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na niezawodność kupowanych urządzeń, następnie na bezpieczeństwo ich stosowania oraz na końcu na design oraz cenę zakupu.

Niezawodność – należy pamiętać, że wszystkie składowe systemu POS, a więc terminal komputerowy, drukarka fiskalna oraz oprogramowanie stanowią w myśl przepisów „kasę fiskalną”. Przedsiębiorca, u którego nastąpiła awaria kasy fiskalnej nie posiadający zastępczego urządzenia fiskalnego powinien przerwać sprzedać i zamknąć lokal (art. 111 ust. 3 ustawy o podatku od towarów i usług, który jest przepisem bezwzględnie obowiązującym). Również czas pracy samych urządzeń wpływa znacznie na czas obsługi klienta. Im szybciej uda nam się przyjąć zamówienie i wysłać je na kuchnię, tym szybciej klient zostanie obsłużony, kelner zajmie się większą ilością stołów a przychody restauracji będą szybko rosnąć.

Bezpieczeństwo – składa się na to wiele elementów. Dobry terminal POS powinien cechować się wysoka klasą ochrony przed zachlapaniem oraz zakurzeniem (oznaczenie IP…, np. IP66 pozwala na wylanie znacznej ilości wody na obudowę bez wpływu na stabilna pracę komputera). Kolejnym elementem jest stabilność kolumny (podstawy) terminala, jej waga oraz możliwość stałego montażu do blatu. Chronimy wtedy stanowisko pracy przed zbędnym uszkodzeniem jak również eliminujemy możliwe wypadki przy pracy. Ostatnim ważnym elementem jest bezpieczeństwo naszych klientów. Wyobraźmy sobie sytuację, gdy odwiedza nas klient np. z rozrusznikiem serca, a nasz tanio kupiony komputer POS czy drukarka emituje pole elektromagnetyczne. Klient nagle poczuje się słabiej i wyjdzie. Wystarczyło podejść do tematu rozsądnie, kupić sprawdzony sprzęt wysokiej jakości i pozyskać kolejnego klienta.

Design – Nowoczesny terminal komputerowy POS powinien wpisać się w każdy wystrój, występować w różnych konfiguracjach kolorystycznych, pozwalać na montaż na ścianie czy samodzielne postawienie na stanowisku sprzedaży.

Cena – nikt nie lubi przepłacać. Stosunek jakości do ceny powinien dać nam poczucie dobrze zainwestowanych środków, a zakupione urządzenia pracować przez długie lata.

Mając na uwadze powyższe punkty, wybraliśmy doświadczonych dostawców naszych urządzeń.

Terminale komputerowe dostarczają nam firmy FEC Polska, Toshiba, Sharp Polska oraz Colormetrics.

Podstawowym, cieszącym się najwyższym powodzeniem terminalem komputerowym POS jest model AerPPC PP-9635A, cechuje się stosunkowo niską ceną zakupu przy zachowaniu przyzwoitych parametrów technicznych. Jego wodoszczelność sprawia, ze jest to idealny komputer dla gastronomii, dodatkowo jest zgrabny i nie zajmuje więcej powierzchni niż kartka papieru o formacie A4.

 

Drukarki fiskalne

Proponujemy naszym klientom drukarki fiskalne sprawdzonych krajowych producentów, firmy Novitus (Grupa Comp S.A.) oraz Emar.

Każde z urządzeń cechuje się funkcjonalnością pozwalającą idealnie dobrać model do potrzeb i możliwości klienta, prędkość i czytelność druku, możliwość zastosowania rolki papieru o rozmiarze 57 czy 80 mm, umieszczenie logo klienta, wydruk treści niefiskalnych, wystawianie faktur vat czy łatwe raportowanie to tylko kilka z cech, jakimi wyróżniają się nasze drukarki. Podstawowym modelem oferowanym naszym klientom jest drukarka Novitus Bono E. Cechuje się funkcjonalnością spotykaną przy dużych, przemysłowych urządzeniach, przy dość małym gabarycie urządzenia, posiada dwa wyświetlacze (osobne dla klienta i pracowników), steruje szufladą, posiada niezwodny mechanizm drukujący a cena plasuje się na wysokości urządzeń ekonomicznych innych producentów.

Kolejną, często wybieraną drukarką jest model Emar Tempo Pro, cechuje się najłatwiejszą obsługą za pomocą dotykowego ekranu, szybkim wydrukiem na rolce papieru o szerokości 80 mm czy potrójnym zabezpieczeniem kopii elektronicznej.

W naszej ofercie znajdą Państwo oczywiście pełną gamę produktową wyżej wymienionych producentów.

Wszystkie nasze drukarki posiadają gwarancję dostosowania ich do obowiązujących w przyszłości przepisów on-line. Warunki gwarancji /promesy określają indywidualne przepisy danego producenta.

 

Drukarki paragonowe (zamówień)

To jeden z najbardziej obciążonych pracą elementów systemu POS. W tym przypadku nie może być ustępstw, korzystamy z niezwodnych produktów koreańskiej firmy Sam4S lub, dla rozwiązań ekonomicznych, krajowego dystrybutora urządzeń nPOS.

Podstawową oferowaną drukarką jest model Ellix30 z wbudowanym dzwonkiem powiadomień o zamówieniu, niezawodnym mechanizmem drukującym z obcinaczem oraz ciekawym designem pozwalającym umieścić drukarkę nawet w wyeksponowanych miejscach produkcji. Szereg dostępnych portów komunikacyjnych pozwala na zastosowanie drukarki przy wszelkiego rodzaju instalacjach sieciowych.

 

Grupa

Intent Sales - oprogramowanie dla biznesu
IoT technologies
Serwis Kas Fiskalnych
Novitus