CCTV & RFID

CCTV & RFID

CCTV & RFID

 

Monitoring – System CCTV i RFID

Proponujemy rozwiązanie dedykowane do monitoringu. Korzystamy ze sprzętu wysokiej jakości, posiadającego homologacje, zaopatrzonego w niezbędne atesty, aprobaty techniczne oraz certyfikaty. Stosujemy urządzenia dopuszczone do użycia na terenie Polski. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wykonujemy okresowe przeglądy systemów telewizji przemysłowej.

Zwiększone bezpieczeństwo zapewnia wysokiej klasy monitoring. Współczesne rozwiązania pozwalają na stworzenie systemu, który umożliwia śledzenie i coraz częściej też rejestrowanie zdarzeń w obszarze objętym podglądem. Dostosowujemy urządzenia do indywidualnych potrzeb naszych Klientów uwzględniając: rodzaj i miejsce montażu, preferowany obszar/obszary monitorowania, rodzaj zarządzania system, a także współpracę z innymi urządzeniami.

Wdrażamy monitoring objaśniając mechanizm działania całego systemu. Wprowadzane rozwiązania odznaczają się prostym systemem obsługi. Dzięki czemu pracownicy naszych Klientów nie mają problemów z ich obsługą. Pozwalają nie tylko na kontrolę zagrożenia zewnętrznego, ale mogą dać szansę ostrzeżenia przed ewentualnym zagrożeniem w danym obszarze lub nieprawidłowym działaniem pracowników. Jednocześnie zapisują obraz, który w przyszłości możne stać się ważnym dowodem.

monitoring

 

Głównymi zaletami systemów CCTV proponowanych przez nas są:

 • Współpraca z urządzeniami mobilnymi,
 • Niski koszt instalacji,
 • Sprawdzone urządzenia.

Funkcje i zalety systemu telewizji przemysłowej CCTV – telewizji dozorowej:

rejestrator

 • Nowoczesne zabezpieczenie mienia firmy,
 • W obiektach wyposażonych w kamery przemysłowe spada ilość kradzieży,
 • Zdalna kontrola pracy pracowników,
 • Łatwe przechowywanie zapisanych nagrań oraz ich szybkie przeglądanie,
 • Identyfikacja osoby znajdującej się w miejscu, do którego jest ograniczony dostęp,
 • Zdalne sterowanie kamerami za pomocą aplikacji dostępnej globalnie,
 • Kompresja zapisu wideo dowolnym kodekiem video i audio,
 • Możliwość uruchomienia alarmu po zarejestrowaniu ruchu w obrębie danej kamery,
 • Zapis i przechowywanie materiału z kamer CCTV na dysku serwera lub innym nośniku (CD, DVD),
 • Możliwość stosowania kamer w różnych warunkach atmosferycznych,
 • Całodobowa obserwacja strzeżonego obszaru,
 • Całodobowa rejestracja obrazów ze wszystkich kamer jednocześnie,
 • Niski koszt instalacji systemu cyfrowego CCTV.Zapewniamy szybki dojazd do centrum Warszawy oraz Piaseczna. Produkty oferujemy przedsiębiorcom z terenu całej Polski.

Głównymi zaletami systemów CCTV proponowanych przez nas są:

 • Współpraca z urządzeniami mobilnymi,
 • Niski koszt instalacji,
 • Sprawdzone urządzenia.
 • RFID

Technologia, która wykorzystuje fale radiowe do przesyłania danych oraz zasilania elektronicznego układu (etykieta RFID) stanowiącego etykietę obiektu przez czytnik, w celu identyfikacji obiektu. Technika umożliwia odczyt, a czasami także zapis układu RFID. W zależności od konstrukcji umożliwia odczyt etykiet z odległości do kilkudziesięciu centymetrów lub kilku metrów od anteny czytnika. System odczytu umożliwia identyfikację wielu etykiet znajdujących się jednocześnie w polu odczytu.

RFID przytwierdzony do przedmiotu może być jedną z form zabezpieczenia przedmiotów przed ich fałszowaniem.

Zastosowanie RFID dalekiego zasięgu

Technologia RFID rewolucjonizuje zarówno wiele dziedzin życia codziennego, jak i sposób prowadzenia działalności gospodarczej przez przedsiębiorstwa. Jest wykorzystywana z powodzeniem w wielu branżach do identyfikowania, śledzenia i monitorowania obiektów z dużą dokładnością. Monitoruje miejsce położenia danego obiektu i jego stan techniczny. Jako element nowoczesnego  systemu informatycznego może automatycznie wykrywać obiekty i podejmować odpowiednie działania na podstawie odczytanych informacji.

System identyfikacji radiowej wykorzystywany jest do oznaczania towarów, surowców i wyrobów w  celach ewidencji w przemyśle i handlu.  Także do trwałego znakowania majątku, środków trwałych i wyposażenia w celu ich dokładnej ewidencji i inwentaryzacji. Można go odnaleźć w przedmiotach codziennego użytku, takich jak bilet miesięczny, zbliżeniowe karty identyfikacyjne pracowników otwierające drzwi lub rejestrujące czas pracy. Z pomocą technologii RFID można znakować zwierzęta domowe oraz hodowlane, aby ułatwić ich identyfikację. Technologia RFID stosowana jest również do znakowania opakowań towarów luksusowych i droższych leków, aby zapobiec ich fałszowaniu. Śledzi się wówczas ich drogę od producenta, przez dostawców, aż do pacjentów, zyskując pewność co do pochodzenia danego leku/artykułu oraz jego terminu przydatności do zużycia.

bcs line

Wybierz to czego potrzebujesz:

Systemy monitoringu CCTV

Czytaj więcej

Kontrola dostępu domofony rcp

Czytaj więcej

Blokady zapory i kolczatki

Czytaj więcej

Szlabany monitoring parkingowy

Czytaj więcej

Systemy alarmowe

Czytaj więcej

Bramki obrotowe i uchylne bramy sezam i systemy geze

Czytaj więcej

Bezpłatny pakiet porad

Tę ofertę kierujemy do każdego nowego Klienta. Dzięki temu bez problemu rozpoczniesz pracę z zakupionym oprogramowaniem dla swojej firmy.

Jak rozpocząć pracę z programem?
Jaka konfiguracja jest optymalna dla Twojej firmy?
Jak obsługiwać bazę danych?

Na te i inne pytania odpowiedzą nasi konsultanci.

Zadzwoń już dziś!

Grupa

Intent Sales - oprogramowanie dla biznesu
IoT technologies
Serwis Kas Fiskalnych
Novitus