CCTV & RFID

CCTV & RFID

Systemy monitoringu CCTV

Systemy monitoringu CCTV

Zwiększone bezpieczeństwo zapewnia wysokiej klasy monitoring. Współczesne rozwiązania pozwalają na stworzenie systemu, który umożliwia śledzenie i coraz częściej też rejestrowanie zdarzeń w obszarze objętym podglądem. Dostosowujemy urządzenia do indywidualnych potrzeb naszych Klientów uwzględniając: rodzaj i miejsce montażu, preferowany obszar/obszary monitorowania, rodzaj zarządzania system, a także współpracę z innymi urządzeniami.

Wdrażamy monitoring objaśniając mechanizm działania całego systemu. Wprowadzane rozwiązania odznaczają się prostym systemem obsługi. Dzięki czemu pracownicy naszych Klientów nie mają problemów z ich obsługą. Pozwalają nie tylko na kontrolę zagrożenia zewnętrznego, ale mogą dać szansę ostrzeżenia przed ewentualnym zagrożeniem w danym obszarze lub nieprawidłowym działaniem pracowników. Jednocześnie zapisują obraz, który w przyszłości możne stać się ważnym dowodem. Oferowany przez nas sprzęt, zaopatrzony jest w niezbędne atesty, aprobaty techniczne oraz certyfikaty. Stosujemy urządzenia dopuszczone do użycia na terenie Polski

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wykonujemy okresowe przeglądy systemów telewizji przemysłowej.

Systemy monitoringu CCTV

Provision

 

BCS

Kenik

 

Bezpłatny pakiet porad

Tę ofertę kierujemy do każdego nowego Klienta. Dzięki temu bez problemu rozpoczniesz pracę z zakupionym oprogramowaniem dla swojej firmy.

Jak rozpocząć pracę z programem?
Jaka konfiguracja jest optymalna dla Twojej firmy?
Jak obsługiwać bazę danych?

Na te i inne pytania odpowiedzą nasi konsultanci.

Zadzwoń już dziś!

Grupa

Intent Sales - oprogramowanie dla biznesu
IoT technologies
Serwis Kas Fiskalnych
Novitus