Terminale płatnicze

Terminale płatnicze stały się codziennością. Coraz częściej Klienci sięgając po portfel wyciągają z niego niewielką, plastikową kartę zamiast gotówki. Elektroniczny przepływ pieniędzy swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim niezwykłej wygodzie. Prowadząc firmę warto dostosować się do rynku i panujących trendów. W przeciwnym razie – Klient może zrezygnować z transakcji na końcowym etapie z powodu braku możliwości zapłaty. Podążanie za potrzebami Klientów to klucz do sukcesu! Udostępniając możliwość skorzystania z terminala płatniczego sprzedawca, poza Klientami korzystającymi z gotówki, ma również możliwość obsługi Klientów preferujących transakcje bezgotówkowe. Takie rozwiązanie znacznie podnosi atrakcyjność firmy, a tym samym wpływa na wzrost przychodów!

W swojej ofercie posiadamy zarówno terminale stacjonarne, jak i przenośne, dzięki czemu mają Państwo możliwość wyboru takiego modelu, który najlepiej spełni oczekiwania oraz odpowie na istniejące potrzeby. Poza sprzedażą, w zakres naszych usług wchodzi również bezpłatna instalacja terminala płatniczego! Efektywne, proste w obsłudze, wygodne i funkcjonalne! Umożliwiają sprawne dokonanie płatności, tym samym wpływając na krótsze kolejki oraz komfort i zadowolenie Klientów. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Gwarantujemy wysoką jakość urządzeń oraz fachową obsługę.

Pamiętaj, u nas nie ma żadnych ukrytych kosztów!

Dostałeś konkurencyjną ofertę? sprawdź umowę, zanim ją podpiszesz.

W ramach opłat za czynsz najmu zapewniamy bezpłatnie:

 • instalację terminala płatniczego,
 • szkolenie pracowników w zakresie akceptacji kart i obsługi terminala płatniczego w trakcie instalacji,
 • telefoniczną pomoc techniczną prowadzoną przez PayTel,
 • opiekę serwisową.

Podpis elektroniczny umożliwia:

 • nie pobiera opłat za instalację i szkolenie,
 • nie pobiera opłat za serwis (wymianę terminali),
 • nie pobiera opłat za dostęp do strony internetowej z raportami,
 • nie pobiera opłat za przechowywanie danych transakcyjnych w systemie,
 • nie pobiera opłat za spełnienie standardu PCI DSS,
 • nie pobiera opłat za aneksowanie umów związane z instalacjami w  kolejnych placówkach,
 • nie pobiera opłat za ręczne rozliczenie transakcji,
 • nie zobowiązuje klienta do założenia rachunku w jakimkolwiek banku,
 • nie pobiera dodatkowych opłat za uruchomienie nowej usługi na terminalu (np. w przyszłości eVouchera).

Standardowe opcje dostępne na każdym terminalu: sprzedaż, zwrot, unieważnienie, komunikacja przez Internet odbywa się przewodowo (kable Ethernet, nie przez Wi-Fi), komunikacja GPRS.

Rozważasz, czy zainstalować terminal płatniczy?

Nie zwlekaj – jeszcze nigdy wcześniej stosowanie transakcji elektronicznych nie było aż tak korzystne. Dziś nawet Biedronka przyjmuje płatności kartą!
Terminal płatniczy to realny zysk dla Twojej firmy. Coraz więcej ludzi praktycznie przestało posługiwać się gotówką. Kupują tam, gdzie mogą zapłacić kartą. Ci klienci nie pójdą po pieniądze do bankomatu, bo nie mają na to czasu albo im się nie chce. Więcej do Ciebie nie przyjdą! Ściągnij tych klientów do siebie. Klient, który płaci kartą, wydaje więcej. Zaproś klientów z kartami płatniczymi i obserwuj rosnący zysk!

Nie lubisz przepłacać? Super! Sprawdź, jaką mamy ofertę:

 • Najniższe opłaty miesięczne za wynajem terminala – już od 33 zł netto*!
 • Niskie prowizje od transakcji bezgotówkowych – już od 0,63% bez opłaty za użycie karty*!
 • Niskie prowizje od transakcji bezgotówkowych – już od 0,63% bez opłaty za użycie karty*!

*Końcowa oferta cenowa uzależniona jest od rodzaju prowadzenia działalności, rodzaju wymaganego terminala płatniczego oraz czasu trwania umowy.

rozwiązania dla biznesu

Terminal stacjonarny ICT220

Polecany klientom posiadającym przewodowy Internet w placówce handlowej. Dedykowany na stoiska, na których można podać cały terminal klientowi. Terminal wyposażony jest w specjalny spiralny kabel (Magic Box) który ułatwia podanie całego urządzenia i wpisanie PINu lub odczyt karty zbliżeniowej na terminalu.

OPCJE:

GPRS
Ethernet
Ethernet + PINPAD

Terminal przenośny IWL250 Contactless

Terminal z czytnikiem kart zbliżeniowych wyposażony w akumulator o pojemności 2050 mAh. Dedykowany do sprzedaży mobilnej lub do placówek, w których istotne jest wykonanie transakcji przy kliencie lub jeden terminal ma obsłużyć wiele stanowisk sprzedaży. Przykładowe branże, w jakich może znaleźć zastosowanie to: restauracje, hotele, apteki, taksówki.

OPCJE:

GPRS
GPRS z bazą ładującą

Jesteśmy certyfikowanym partnerem polskiego Agenta Rozliczeniowego firmy PayTel S.A. ( grupa kapitałowa COMP S.A. – m.in. Novitus S.A., Elzab S.A.) – w naszej ofercie znajdują się nowoczesne terminale płatnicze z obsługą płatności zbliżeniowych.

Grupa

Intent Sales - oprogramowanie dla biznesu
IoT technologies
Serwis Kas Fiskalnych
Novitus