Systemy przywoławcze

Nowoczesne systemy przywoławcze to przede wszystkim sposób na usprawnienie pracy w szpitalach i innych placówkach medycznych, a także lokalach gastronomicznych oraz usługowych. Dzięki nim możliwe jest zoptymalizowanie pracy personelu, a także zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa pacjentom czy klientom wyżej wymienionych miejsc.

Systemy przywoławcze składają się z nadajników, wyposażonych w jeden lub więcej przycisków do wywołania czy anulowania alarmu oraz odbiorników, tak zwanych pagerów. Bezprzewodowe systemy przywoławcze są niezwykle wygodne i intuicyjne w stosowaniu, nie wymagają też skomplikowanej instalacji.

Systemy przywoławcze dla zwiększonego bezpieczeństwa i komfortu

System przywoławczy zwykle służy do wezwania pomocy. Sprawdzi się więc przy łóżku chorego, gdzie może pomóc uratować życie, a także w toaletach dla niepełnosprawnych czy w miejscach takich jak sauna lub solarium, gdzie korzystające z nich osoby narażone są na zasłabnięcie lub omdlenie.

Przyciski systemu przywoławczego przydadzą się również wszędzie tam, gdzie liczy się doskonała jakość i szybkość obsługi, na przykład w restauracjach. Możliwość przywołania kelnera lub poproszenia o rachunek za pomocą naciśnięcia odpowiedniego przycisku wpływa na większą efektywność i ergonomię pracy, a także na komfort i zadowolenie klientów. Pagery mogą służyć również do powiadamiania o gotowości zamówienia do odbioru, zarówno w lokalach gastronomicznych, jak i w magazynach lub innego rodzaju punktach usługowych.

Świetna jakość dla usprawnionej komunikacji

Oferujemy Państwu wyłącznie najlepsze urządzenia elektroniczne. Szeroki asortyment systemów przywoławczych został skonstruowany tak, aby odpowiadać na potrzeby jak największej liczby naszych klientów. Ponadto oferujemy kompleksowe doradztwo w zakresie wyboru najodpowiedniejszych urządzeń, ich zastosowania, instalacji i obsługi.

przywoływacz biały

Przywoływacz kelnerski – przycisk klienta

Przycisk instalowany na stoliku umożliwiający szybkie i dyskretne wezwanie kelnera.


Przywoływacz kelnerski – pager w formie zegarka

Pager w formie zegarka odbierający informacje wysyłane przez przycisk klienta

przywoływacz pager

baza

Przywoływacz kelnerski – baza

Baza wyświetlająca numer stolika wzywającego kelnera. Może być połączona również z pager’em w formie zegarka.


Przywoływacz klienta – programator (transmiter)

Umożliwia zakodowanie numeru zamówienia na przywoływaczu oraz wysłanie powiadomienia o gotowości zamówienia do odbioru.

programator

przywoływacz

Przywoływacz klienta – przywoływacz

Wydawany klientowi po przyjęciu zamówienia sygnalizuje za pomocą wibracji i migotania gotowość zamówienia do odbioru. Istnieje możliwość personalizacji za pomocą naklejek umieszczanych na urządzeniu.


Przywoływacz klienta – uchwyt zasilający (ładowarka)

Uzupełnia poziom baterii przywoływacza. Jedna ładowarka pozwala na obsługę do 10 przywoływaczy.

ładowarka

Grupa

Intent Sales - oprogramowanie dla biznesu
IoT technologies
Serwis Kas Fiskalnych
Novitus