gastronomia

Gastronomia

Kioski samoobsługowe

Kioski samoobsługowe

Kiosk samoobsługowy to rozwiązanie wdrażane z sukcesem w obiektach gastronomicznych na całym świecie. Urządzenie pozwala na składanie zamówień przez klientów bez udziału personelu. Wszystkie oferowane produkty w łatwy i przyjazny sposób dowolnie skonfigurujemy za pomocą oprogramowania dla gastronomii. Kiosk współpracuje z niezbędnymi komponentami systemu takimi jak monitory kuchenne KDS (kitchen display system), moduł wyświetlania numerów zamówień czy drukarkami bonowymi. System zintegrowany jest z systemami płatności. Z powodzeniem wprowadzany jest do pojedynczych restauracji, gdzie zmniejsza kolejki, usprawniając oraz uzupełniając prace niedużych zespołów pracowniczych. Z powodzeniem wdrażamy rozwiązania self-service zarówno do pojedynczych restauracji jak i sieci lokali gastronomicznych.

dane dotyczące kiosków samoobsługowych

Redukcja kolejek

Skraca czas składania zamówienia oraz przyspiesza jego proces wydania

Samoobsługa zamówienia

W łatwy i szybki sposób złożymy zamówienie dzięki atrakcyjnemu i intuicyjnemu menu.

Minimalizacja kosztu personelu

Zaprojektowane, aby zautomatyzować proces zamawiania oraz redukować koszt utrzymania pracowników.

Kontakt z klientem

Stosując nowatorskie rozwiązania jak interaktywna komunikacja z klientem
dbamy o wizerunek marki, która docenia swoich klientów.

Raportowanie

Interfejs analityki raportowania oraz statystyk Microsoft Dynamics, OLAP, raporty dedykowane

Wysoka jakość materiałów

Zastosowane materiały renomowanych producentów

Zwiększenie zysków

Generowanie wyższych zysków, dzięki możliwości prostego spersonalizowania zamówienia

kioski-samoobsługowe

Nowoczesny design

Doskonałe autorskie wzornictwo oraz rozpoznawalne kształty. Dzięki naszym rozwiązaniom możemy dostosować kiosk do wystroju lokalu, aby tworzył on spójną, nowoczesna całość, a punkt sprzedaży wpływał na wzrost prestiżu miejsca. Oferujemy wiele konstrukcji oraz różne możliwości montażu, a także unikalne wzornictwo. Oferowane przez nas urządzenia są stworzone z najwyższej jakości materiałów.

Prostota zarządzania

Urządzenia posiadają oprogramowanie zarządzające oraz aplikację sprzedażową. Umożliwiamy integrację bezobsługowego punktu sprzedaży z innymi rozwiązaniami wprowadzonymi do Państwa lokalu, aby działanie było funkcjonalne i prowadziło do uproszczenia w prowadzeniu firmy. Jest to opcja idealna nie tylko do pojedynczych lokali, lecz także do sieci, którymi można zarządzać zdalnie i efektywnie.

bezobsługowy punkt sprzedaży

sprzedaż bezobsługowa

Przyszłość obsługi klienta

Dzięki połączeniu nowatorskiego oprogramowania oraz unikalnego wzornictwa otrzymujemy produkt w pełni dopasowany do potrzeb każdego biznesu. Kiosk umożliwia płynne wprowadzanie promocji i sugerowanie klientom dodatków do zamówień, co w prosty sposób przekłada się na zyski. Unika się również błędu ludzkiego, co stanowczo podnosi jakość obsługi. Dzięki połączeniu prostoty z nowoczesnością otrzymujemy w pełni przyszłościowe rozwiązanie, a automatyzacja w procesie interakcji z klientami przekłada się na wygodę i zadowolenie obydwu stron: przedsiębiorcy i klienta.

Bezpłatny pakiet porad

Tę ofertę kierujemy do każdego nowego Klienta. Dzięki temu bez problemu rozpoczniesz pracę z zakupionym oprogramowaniem dla swojej firmy.

Jak rozpocząć pracę z programem?
Jaka konfiguracja jest optymalna dla Twojej firmy?
Jak obsługiwać bazę danych?

Na te i inne pytania odpowiedzą nasi konsultanci.

Zadzwoń już dziś!

Grupa

Intent Sales - oprogramowanie dla biznesu
IoT technologies
Serwis Kas Fiskalnych
Novitus