gastronomia

Gastronomia

Cyfrowy Menu Board

Cyfrowy Menu Board

Rozwiązanie adresowane do barów, barów szybkiej obsługi i restauracji, w których liczy się szybka i wysoka sprzedaż poprzez dynamicznie wyświetlane treści na ekranach.

Oprogramowanie Digital Signage umożliwia dopasowanie menu lub treści reklamowych na ekranie do lokalizacji, wystroju czy warunków atmosferycznych, jednocześnie zachowując estetykę.

cyfrowy menu board

oprogramowanie Digital Signage

Monitory, które wdrażamy cechują się najwyższą jakością obrazu. Są przystosowane do pracy w trudnych warunkach(zabrudzenia, temperatura, opary tłuszczu) 24h na 7 dni w tygodniu.

Do każdego monitora instalujemy także profesjonalny player z oprogramowaniem. Pozwala on na zmianę treści z dowolnego miejsca, o dowolnej porze. Program jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze.

Możliwość szybkiej modyfikacji oferty z dowolnego miejsca. Możliwość ustawienia automatycznej zmiany menu jak i cen. Pełna integracja z koskami samoobsługowymi jak i systemami sprzedaży. Możliwość wyświetlania wartości odżywczych produktów. Skuteczny upselling i crosseling.

monitor wyświetlający menu restauracji

technologia menu board

Odporność monitorów jak i ich specyfika pracy obniża awaryjność i zapewnia szybki i prosty serwis.

Zaprojektowany system mocowań, przy niskiej wadze własnej zapewnia łatwość montażu i serwisu wyświetlaczy.

Niezależnie od tego, czy masz restaurację, bar, piekarnie lub podajesz jedzenie typu fast-food, zawsze jest to rywalizacja między lokalami, którym zależy na przyciągnięciu uwagi klienta. Technologia Menu Board kompleksowo rozwiąże Twoje problemy związane z nieczytelnym menu i obniży do zera koszty
związane z drukiem.

Bezpłatny pakiet porad

Tę ofertę kierujemy do każdego nowego Klienta. Dzięki temu bez problemu rozpoczniesz pracę z zakupionym oprogramowaniem dla swojej firmy.

Jak rozpocząć pracę z programem?
Jaka konfiguracja jest optymalna dla Twojej firmy?
Jak obsługiwać bazę danych?

Na te i inne pytania odpowiedzą nasi konsultanci.

Zadzwoń już dziś!

Grupa

Intent Sales - oprogramowanie dla biznesu
IoT technologies
Serwis Kas Fiskalnych
Novitus