hotele

Hotele

Digital Signage

Digital Signage

Telewizory w pokojach, monitory przy check-inach dzielące się wiadomościami oraz billboardy reklamowe są przyszłością hoteli. Obecnie wielu hotelarzy walczy o przywrócenie poziomu innowacyjności. Jednym ze sposobów, w jaki to robią, jest Digital Signage. Ale, aby naprawdę przenieść się do nowej, innowacyjnej przestrzeni hotelowej, potrzeba czegoś więcej niż tylko umieszczenie kilku ekranów na ścianie.

Podwieszane monitory ścienne zapewniają spójny wizerunek marki.
Łatwość prowadzenia nowych kampanii jest już osiągalna bez ponoszenia kosztów druku czy dystrybucji, zapewniając przy okazji przejrzysty i czytelny obiór obrazów, filmów czy prezentacji.

podwieszane monitory scienne

Totemy zewnętrzne to skuteczne źródło, które pozyskuje klientów jeszcze przed wejściem do budynku.
Wejście do budynku jest pierwszą okazją do zwrócenia uwagi potencjalnego klienta.
Na totemach zmieniasz treści na jakie chcesz i kiedy tylko chcesz. Obojętnie czy jest to reklama firmy lub zwykła wiadomość powitalna, goście na pewno to zauważą.

Totemy wewnętrzne pomogą udzielić wszelkich informacji takich jak znalezienie drogi do recepcji, aktualne promocje, dostępność poszczególnych pokojów i wiele innych. Jest to istotne narzędzie marketingowe o sporym zasięgu. Cyfrowe oznakowanie eliminuje potrzebę drukowania informacji lub ich korygowania. Niech klienci zawsze będą na bieżąco.

Totemy wewnętrzne

Elektroniczne recepcje oraz kioski HR pomogą w obsłudze klientów. Dobrze umiejscowione oznakowanie cyfrowe w odpowiednich strefach takich jak windy i sale konferencyjne pomagają w przekazywaniu krytycznych wiadomości.
Warto dodać na nie także informacje na temat aktualnego ruchu drogowego, mapę z pokazaną drogą do celu, a także pogodę. Sprawi to, że Twoje cyfrowe oznakowanie będzie świeże i zauważalne.

Zupełne portfolio monitorów pozwoli nam dokładnie zaplanować każdy element zagospodarowania przestrzeni.
W ofercie dostępne są monitory:

  • STANDARD
  • VIDEO WALL
  • MIRROR
  • WINDOWS DISPLAY
  • OUTDOOR
  • EKRANY DOTYKOWE

Bezpłatny pakiet porad

Tę ofertę kierujemy do każdego nowego Klienta. Dzięki temu bez problemu rozpoczniesz pracę z zakupionym oprogramowaniem dla swojej firmy.

Jak rozpocząć pracę z programem?
Jaka konfiguracja jest optymalna dla Twojej firmy?
Jak obsługiwać bazę danych?

Na te i inne pytania odpowiedzą nasi konsultanci.

Zadzwoń już dziś!

Grupa

Intent Sales - oprogramowanie dla biznesu
IoT technologies
Serwis Kas Fiskalnych
Novitus